Notebooka biznesowego, jakim jest Lenovo ThinkPad L14 wyróżniają nie tylko niewielkie wymiary oraz waga, wynosząca ok. 1,38 kg, lecz przede wszystkim niesamowita wydajność możliwa do zabrania w każde miejsce

Dobry laptop może znacznie ułatwić i uprzyjemnić pracę każdego zabieganego przedsiębiorcy. Model jakim jest Lenovo ThinkPad L14 można na przykład z powodzeniem wykorzystywać zarówno w biurze, jak i w domu, czy w podróży. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest bardzo poręczny, a wyposażenie go w najnowszej generacji procesor Intel Comet Lake przekłada się na niesamowitą wydajność i bardzo dobrą kulturę pracy. Jeśli zainteresował Cię ten produkt to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego tekstu.

Co drzemie we wnętrzu laptopa Lenovo ThinkPad L14?

Notebooka biznesowego, jakim jest Lenovo ThinkPad L14 wyróżniają nie tylko niewielkie wymiary oraz waga, wynosząca ok. 1,38 kg, lecz przede wszystkim niesamowita wydajność możliwa do zabrania w każde miejsceZa świetną wydajność Lenovo ThinkPad L14 odpowiada cały kombajn technologiczny, który mimo niewielkich rozmiarów jest w stanie zapewnić topową wydajność. Mowa tutaj o takich podzespołach jak:

  • niskonapięciowy procesor Intel Core 10 generacji – Comet Lake,
  • szybka pamięć RAM DDR4 o pojemności do aż 16 GB,
  • nowoczesny dysk SSD na złączu M.2 PCIe NVMe o pojemnościach do 1 TB,
  • dopracowany system operacyjny Windows 10 w wersji Pro,
  • pojemna, aż 46 Wh baterię, która pozwala na czas pracy komputera do nawet 14 godzin,
  • 14 calowy, matowy ekran IPS Full HD, który zapewnia świetną przejrzystość i widoczność.

Ponadto laptop wyposażony został technologie kluczowe dla bezpieczeństwa takie jak mechaniczna przesłona kamery – ThinkShutter, moduł dTPM 2.0 oraz czytnik linii papilarnych. Laptop mimo tak bogatej specyfikacji wciąż jest bardzo poręczny i mobilny – waży bowiem zaledwie 1,38 kg.

Dlaczego warto zainteresować się modelem Lenovo ThinkPad L14?

Laptop Lenovo ThinkPad L14 to model biznesowy, który świetnie sprawdzi się w każdych warunkach pracy. Został on zaprojektowany tak, aby praca na nim była możliwie jak najbardziej komfortowa – 14 calowa matryca to idealny kompromis między mobilnością, a czytelnością ekranu, a wyspowa klawiatura i duży gładzik przekładają się na wygodę użytkowania. Sama konstrukcja laptopa jest bardzo solidna, dzięki czemu nie musimy się martwić o urządzenie – wystarczy zabrać je ze sobą do torby lub torebki, a będziemy mieć pod ręką niebanalny sprzęt.