Pracuje w Warszawie - mieście, które przez wiele osób jest marzeniem jak i pragnieniem, do którego nieustannie się zbliżają z różnym skutkiem

Pracuje w Warszawie – mieście, które przez wiele osób jest marzeniem jak i pragnieniem, do którego nieustannie się zbliżają z różnym skutkiem. Niestety, przez ciągłe korki, powrót do domu oddalonego o kilkanaście kilometrów sprawia, iż wiele czasu wolnego, który można przeznaczyć na przyjemności bądź na dodatkową pracę zostaje bezpowrotnie zmarnowany.

Pracuje w Warszawie - mieście, które przez wiele osób jest marzeniem jak i pragnieniem, do którego nieustannie się zbliżają z różnym skutkiemPostanowiłem walczyć z tym traceniem czasu w drodze z pracy, a dzięki podróży komunikacją miejską także trochę zarobić. Postanowiłem wykorzystać laptopa jak i swoje zdolności w tworzeniu stron internetowych do szukania zleceń przez Internet i tworzenie takich stron, jakich będą wymagali klienci.

Niestety, moja wiedza na temat laptopów nie była zbyt wysoka, przez co wybór odpowiedniego laptopa był dla mnie niezwykle ciężki. Za poleceniem działu IT w swojej firmie zdecydowałem się wybrać laptopa Lenovo ThinkPad P53, który najbardziej spełniał moje wymagania (www.kuzniewski.pl).

System operacyjny czyli wykorzystanie oprogramowania do uzyskania pełni możliwości

Pracując jako programista, od swojego systemu operacyjnego wymagam bardzo wiele, szczególnie, iż moje narzędzia programistyczne potrafią nie działać dobrze na każdym systemie.

Postanowiłem wybrać dokładnie ten sam system operacyjny, jakim jest Windows 10. Wykorzystanie systemu, który jest już sprawdzony przeze mnie i firmę w której pracuje pozwala na doskonałą znajomość różnych skrótów klawiszowych a także właściwą pracę ze swoimi narzędziami.

Ciekawe dodatki do laptopa

Wybrany przeze mnie laptop musiał mieć jak największą mobilność i wyjątkowo długi czas na baterii. Dlaczego jest to dla mnie takie ważne?

Podróżując autobusem bądź pociągiem podmiejskim zazwyczaj nie mamy dostępu do gniazdka sieciowego, w którym można uzupełnić brakujące procenty na baterii.

Połączenie wydajności z długim czasem pracy na baterii i doskonałym ekranem, pozwoliło tworzyć wyjątkowe strony, zbierając tym samym na wymarzony samochód i ciesząc się potęgą laptopa.

 

Obraz autorstwa lenovo.com