Technologia nieustannie się rozwija, czego świetnym przykładem jest laptop Lenovo ThinkPad L14, będący bezpośrednim następcą serii ThinkPad L490 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4595,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l14.html). Komputer ten jest niesłychanie wydajny dzięki zastosowaniu procesorów Intel Comet Lake, czyli najnowszej, 10 generacji. Dzięki temu laptop jest energooszczędny i według zapewnień producenta pozwoli nam nawet na 14 godzin ciągłej pracy. Poza tym sama konstrukcja jest lekka i mobilna, co sprawia, że wydaje się być on świetną propozycją dla każdego przedsiębiorcy, czy podróżnika.

Dobra specyfikacja za rozsądną cenę

Technologia nieustannie się rozwija, czego świetnym przykładem jest laptop Lenovo ThinkPad L14, będący bezpośrednim następcą serii ThinkPad L490

Laptopy biznesowe jeszcze nigdy nie miały tak świetnego przedstawiciela, jak model Lenovo ThinkPad L14, który świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w każdych innych okolicznościach. Duża, wygodna, wyspowa klawiatura oraz duży gładzik w połączeniu z 14 calową matrycą pozwolą na niezwykle komfortową pracę. Najważniejszą jednak kwestią każdego laptopa jest jego specyfikacja, która w tym przypadku przedstawia się następująco:

  • najnowszej, 10 generacji procesor Intel Comet Lake, który odpowiada na niespotykaną wydajność urządzenia,
  • superszybki dysk SSD na złączu M.2 PCIE NVME o pojemności nawet do 1 TB,
  • wydajna pamięć operacyjna DDR4 o pojemności do maksymalnie 16 GB,
  • pojemna bateria 46 Wh pozwala na długi czas pracy urządzenia, podczas gdy sam laptop wspiera szybkie ładowanie,
  • w laptopie zastosowane zostały technologie kluczowe dla bezpieczeństwa takie jak mechaniczna przesłona kamery – ThinkShutter, moduł dTPM 2.0 oraz czytnik linii papilarnych,
  • nad całością pracy i zadań czuwa świetny system Windows 10 w wersji Pro.

Dlaczego warto zainwestować w laptop Lenovo ThinkPad L14?

Opisywany w tym artykule model, jakim jest Lenovo ThinkPad L14 to produkt o dużej wszechstronności i solidnym wykonaniu, który da sobie radę w każdych warunkach. Jego niesamowita wydajność pozwoli na wykonywanie nawet bardziej wydajnych zadań i prac poza biurem i bez dostępu do źródła zasilania. Biznesowy charakter w połączeniu ze stonowaną stylistyką i trwałą konstrukcją to coś, za co recenzenci wychwalają ten sprzęt na tle konkurencji. Zdecydowanie jest to produkt godny polecenia.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com