Laptopy Fujitsu LifeBook U7511 to przystępna cenowo propozycja skierowana do użytkowników segmentu biznesowego

Laptopy Fujitsu LifeBook U7511 to przystępna cenowo propozycja skierowana do użytkowników segmentu biznesowego (https://www.kuzniewski.pl/k5183,laptopy-fujitsu-lifebook-lifebook-u7511.html). Nowy notebook z japońskim rodowodem nie bez kozery wzbudza zainteresowanie. Ultrasmukły, wydajny i odznaczający się dużą ergonomią oraz elegancją komputer to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie do firmowego biura czy narzędzie pracy dla pracowników korporacji. Co wpływa na tak dużą skuteczność i niezawodność nowego 15-calowego LifeBooka

Laptopy Fujitsu LifeBook U7511 – wszystko, czego potrzebujesz do pracy

Laptopy Fujitsu LifeBook U7511 to przystępna cenowo propozycja skierowana do użytkowników segmentu biznesowegoPrzygotowana przez Fujitsu propozycja laptopa dla użytkowników biznesowych zawiera w sobie wszelkie rozwiązania niezbędne do komfortowej pracy na co dzień. 15,6-calowy wyświetlacz o przekątnej 15,6-cala zapewnia dobrej jakości obraz oraz optymalną powierzchnię roboczą do pracy z edytorami tekstu, arkuszami czy innymi dokumentami. Całość zamknięta została w eleganckiej obudowie wykonanej z aluminium. Co jednak istotne, charakter sprzętu pozostał ultramobilny, a jego waga nie przekracza 1,5 kg.

Nowy Fujitsu LifeBook z procesorami Intel 11. Generacji i nie tylko

W zapewnieniu odpowiedniej wydajności duży udział mają nowoczesne energooszczędne procesory. Fujitsu LifeBook U7511 to laptopy z Intel Core 5 oraz i7 z rodziny Tiger Lake. 11. Generacja Intelowskich chipsetów sprawdza się podczas dnia w biurze, a także jest w stanie sprostać wyzwaniom pracy mobilnej. W połączeniu z pojemną baterią skutecznie wydłuża czas pracy poza źródłem stałego zasilania. Oprócz wspomnianych rozwiązań komputer oferuje obsługę do 64 GB RAM oraz szybkich dysków SSD.

Laptop biurowy Fujitsu LifeBook U7511 – wygodna klawiatura, ochrona danych i rozwiązania premium

Wypuszczając kolejną odsłonę modeli LifeBook zadbano o usprawnienia funkcji służących ochronie danych. Nowości sprzyjające produktywności objęły również rozwiązania pod kątem łączności. Skorzystać możemy m.in. z modemu LTE. Na osobną wzmiankę zasługuje klawiatura z blokiem numerycznym. Wygodna i przestronna pozwala komfortowo spędzić czas na pracy związanej z pisaniem.

Fujitsu LifeBook U7511 – czy to dobry laptop?

Nowe laptopy biznesowe Fujitsu LifeBook U7511 to kolejny krok w ewolucji notebooków. Tym razem wyraźnie skupiono się na takich elementach jak poprawa wydajności oraz usprawnieniu dotychczasowych funkcji. Aluminiowa obudowa, wydajność procesorów Intel Core 11. Generacji oraz solidność stanowią połączenie, które pomoże w codziennej owocnej pracy w biurze czy poza jego obrębem. Tym samym japońska marka dowodzi, że wciąż potrafi oferować klientom produkty zgodne z ich, często wysokimi, oczekiwaniami.