W pracy biznesowej i biurowej korzysta się z różnych urządzeń

W pracy biznesowej i biurowej korzysta się z różnych urządzeń. Laptop jest koniecznością, ale potrzebny jest też innego rodzaju sprzęt. Wielu biznesmenów nie wyobraża sobie wygodnej pracy bez tabletu. ExpertBook z ekranem 14 cali to propozycja dla nich. To urządzenie 2w1 z wydajnymi, nowoczesnymi podzespołami.

Asus ExpertBook – laptop i tablet w jednym urządzeniu

W pracy biznesowej i biurowej korzysta się z różnych urządzeńLaptop jest potrzebny, by pracować na programach biurowych. Przydaje się, gdy pisze się dłuższe teksty np. w korespondencji. Lepiej wtedy posługiwać się tradycyjną klawiaturą niż taką na ekranie. Tablet przydaje się, by komfortowo i wygodnie oglądać np. materiały szkoleniowe. Asus ExpertBook B3 Flip B3402 może pełnić jedną i drugą rolę. I w obu odnajduje się świetnie. To laptop z ekranem 14 cali i wygodną, podświetlaną klawiaturą. Jest kilka portów USB, co przydaje się w pracy. W działalności zawodowej ważny jest też rodzaj systemu. Tutaj jest to Windows 10 Pro. Urządzenie może zmieniać się w tablet. To dzięki dotykowemu ekranowi, który daje się obracać o 360 stopni. To, co jeszcze warto o nim wiedzieć, to:

  • rozdzielczość Full HD,
  • dotykowa matryca,
  • typ IPS,
  • błyszcząca.

Szybka, płynna praca mobilnego urządzenia

Do pracy biznesowej potrzebny jest niezawodny sprzęt. Musi sobie radzić z każdym typowym dla niej zadaniem. Dlatego poza tym, że jest to sprzęt 2w1, ważne jest, jakie ma podzespoły. Asus ExpertBook B3 Flip B3402 to urządzenie nowoczesne (o czym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5351,laptopy-asus-business-expertbook-expertbook-b3-flip-b3402.html). Ma wydajne, najnowsze podzespoły. Pracuje szybko i płynnie dzięki procesorom Intel 11. generacji. Pamięć RAM DDR4 po rozbudowaniu wynosić może 40 lub 48 GB. W sprzedawanych urządzeniach jest jej 16 GB i taka ilość większości pracowników biurowych i biznesmenów wystarczy do pracy. Dysk SSD NVMe ma 512 GB pojemności. Standardem w laptopach biznesowych jest karta graficzna zintegrowana. W tym modelu laptopa Asus jest nią Intel Iris Xe Graphics. Ultrabook sprawdza się w pracy z programami oraz w komunikacji, która także jest szybka. Sprawną komunikację internetową zapewnia modem LTE.

Czy wybrać laptop ExpertBook B3 Flip B3402?

Jeśli laptop i tablet w jednym, potrzebny jest do pracy, to najlepiej wybierać urządzenia biznesowe. ExpertBook to laptop należący do tej grupy. Urządzenia takie mają dobrą wytrzymałość, zabezpieczenia, elegancki wygląd. Asus ExpertBook B3 Flip B3402 jest cienki. To ultrabook. Jest lekki i nieduży, więc sprawdza się jako sprzęt mobilny. Jest dobrą propozycją dla biznesu, dla osób, które potrzebują sprzętu z ekranem 14 cali, wydajnego i jednocześnie 2w1.