Generalnie to urządzenie elektroniczne - od chińskiej firmy Lenovo - nie miało jeszcze swojej premiery

Generalnie to urządzenie elektroniczne – od chińskiej firmy Lenovo – nie miało jeszcze swojej premiery. Fakt, że posiada jednak sporo zalet spowodował, że już teraz dużo osób z utęsknieniem czeka na moment, kiedy elementy tego typu trafią do sprzedaży. Dlaczego?

Najważniejsze zalety ThinkPad L13 Yoga

Generalnie to urządzenie elektroniczne - od chińskiej firmy Lenovo - nie miało jeszcze swojej premierySprzęt elektroniczny od chińskiego przedsiębiorstwa informatycznego posiada między innymi dotykowy ekran typu IPS charakteryzujący się rozdzielczością w trybie Full HD. Należy podkreślić, że Lenovo ThinkPad L13 Yoga to sprzęt konwertowalny. Komputer posiada 13,3-calowy dotykowy ekran. Należy w tym miejscu wspomnieć, że element tego typu może być obracany nawet o 360 stopni. Dzięki temu to urządzenie staje się wyjątkowo uniwersalne. Dlaczego? Na skutek tego notebook może pracować w rozmaitych trybach – także biorąc pod uwagę użytkowanie w formie tabletu.

Co jeszcze dobrze byłoby wiedzieć w tym temacie? Notebook Lenovo ThinkPad L13 Yoga posiada naprawdę bardzo dobrej jakości procesor (https://www.kuzniewski.pl/k4594,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l13-yoga.html). Fachowcy zadbali tutaj o Intel Core Comet Lake. Nie brakuje wielu portów do wyboru. Mamy także RAM DDR4 i dysk M.2 NVMe. Interesuje Was notebook, który będzie posiadał wygodną w trakcie użytkowania klawiaturę? Do tej pory narzekaliście na tego typu aspekty w swoich poprzednich urządzeniach elektronicznych? Teraz będziecie zatem pod wieloma względami bardzo zadowoleni. Fachowcy udostępniają także relatywnie duży gładzik. Jest to świetna opcja dla wszystkich osób, które chcą posiadać odpowiedniej klasy sprzęt w swojej firmie. Uniwersalność powoduje jednak, że notebook od firmy Lenovo może być użytkowany również poza biurem.

Co jeszcze sprawia, że ludzie wypowiadają się bardzo pozytywnie o komputerach z tej serii? Notebook ma nie tylko solidną konstrukcję. Okazuje się, że fachowcy zadbali również o relatywnie niską wagę. Dzięki temu jest to bardzo dobra opcja na przykład dla handlowców. Musicie często chodzić po mieście ze swoim sprzętem elektronicznym? A może nierzadko podróżujecie? W takiej sytuacji warto wziąć ten komputer pod swoją uwagę.

Background obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com